خانه / صوت وتصویر طوبی / دانلودنوحه های اربعین ۹۴ -مطیعی وکریمی
دانلودنوحه های اربعین 94 -مطیعی وکریمی

دانلودنوحه های اربعین ۹۴ -مطیعی وکریمی

دانلودنوحه های اربعین ۹۴ -مطیعی وکریمی

 

 

۱-دانلود فایل صوتی سپردم دل را به جاده باصدای حاج میثم مطیعی

۲-دانلود جاماندگان اربعین -مطیعی

۳-دانلود پیاده روی اربعین - کریمی

 

کاروان میلیونی عاشقان اباعبدالله(ع) آماده می‌شوند تا حرکت خود را از بارگاه نورانی امیرالمؤمنین(ع) آغاز کرده و هم قدم با قدم‌های جابر، مسیر نجف اشرف تا کربلای معلی را طی کرده و در جوار مضجع شریف امام حسین (ع) زیارت اربعین آن حضرت را بخوانند.

در این میان مادحین اهل بیت هم تلاش کرده‌اند تا آثاری را با مناسب با حال و هوا و مضامین زیارت اربعین ارائه دهند.

میثم مطیعی نیز در این میان جلودار بوده و در هفته‌های اخیر چند اثر زیبا را در دو هیأت میثاق با شهدا دانشگاه امام صادق(ع) و هیأت شهدای گمنام خوانده است.

عمده این آثار دو زبانه بوده و بخشی از آن به زبان فارسی و بخش دیگر به زبان عربی است که با توجه به حضور هموطنانان ایرانی در میان خیل زیاد زائران عرب زبان اربعین در مسیر نجف تا کربلا، فرصت مناسی برای پخش و نشر این آثار فراهم است، خصوصاً که حاج میثم مطیعی در عمده آثارش تلاش می‌کند پیوندی میان حادثه عظیم عاشورا و مسائل روز جهان اسلام برقرار کند.

قطعاً پیاده‌روی اربعین، فرصت تبلیغی منحصر به فردی است که به شیوه‌های مختلف باید از آن در جهت انتشار معارف ناب دینی و نیز اندیشه انقلابی بهره گرفت، مسائل اخیر جهان اسلام و حضور جریانات تکفیری در بخشی از کشورهای اسلامی خصوصاً عراق، شور انقلابی و انگیزه جهاد را در میان جوانان شیعه تقویت کرده است و این موضوعی است که در آثار اربعینی میثم مطیعی نیز در نظر گرفته شده است.

از پایگاه دیگر ما دیدن فرمائیدعشق سلامٌ علیکeshgsalamonalayk.r98.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.